Vaata soovikorvi

Fillerina Pre-Fillerina Skin Preparatory Cleanser With Brush – näopuhastuskreem + hari, 50ml

Toote hind:
58.95

Tellides selle toote anname sulle 295 boonuspunkti!

Labo eksperdid on loonud spetisaalse kreemja oma olemuselt aunlaaldse puhastuspreparaadi, FILLERINA Pre-Fillerina Skin Preparatory puhastuskreemi, mis tänu sahharoosiestritest saadud puhastavatele ainetele sobib igapäevaseks sügavaks, kuid samas õrnaks puhastamiseks.

Labo eksperdid on loonud spetisaalse kreemja oma olemuselt aunlaaldse puhastuspreparaadi, FILLERINA Pre-Fillerina Skin Preparatory puhastuskreemi, mis tänu sahharoosiestritest saadud puhastavatele ainetele sobib igapäevaseks sügavaks, kuid samas õrnaks puhastamiseks. Võib kasutada ka meigieemaldusvahendina. Seebivaba. SLES vaba. Kaasas spetsiaalne näopuhastushari.

Kasutamine: kandke pähklisuurine kogus kuivale nahale spetsiaalse Pre-Fillerina puhastusharjaga. Masseerige ringjate liigutustega kergelt niisutatud harjaga kuni tekib õhuke vahukiht. Keskenduge probleemsetele piirkondadele nagu T-tsoon, põsesarnad jne. Loputage leige veega ja kuivatage hoolikalt. Seebivaba. SLES vaba. Kasutada enne Fillerina-hooldus või vastavalt vajadusele.