Ericson Lab Vitamin Energy Intense Regeneration – nahka elustav öökreem C–vitamiiniga, 50 ml

Toote hind:
59.95

Tellides selle toote anname sulle 300 boonuspunkti!

Kreemi rikkalik struktuur käivitab naharakkude taastamisprotsesse võideldes öösel väsimuse ja stressi ilmingutega. Hommikuks on nahk värske, puhanud ja peegelpilt kaunis.59.

Kreemi rikkalik struktuur käivitab naharakkude taastamisprotsesse võideldes öösel väsimuse ja stressi ilmingutega. Hommikuks on nahk värske, puhanud ja peegelpilt kaunis.

Toimeained:

EARLY BOOSTER НТАС – kaitseb rakke vabade radikaalide ja agressiivsete keskkonnategurite eest. On tugeva noorendava efektiga. Vähendab kortsute sügavust, parandab naha seisundit. Jania Rubens punavetika baasil valmistatud 100% looduslik.

VITAMIINIKOKTEIL – E, C, B3, B5 ja B6-vitamiinide kombinatsioon niisutab ja silub nahka, kaitseb vabade radikaalide eest ning parandab nahastruktuuri läbi toonuse ja elastsuse tõstmise.

CHRONODYN – üherakulisest Euglena Gracilis vetikast biotehnoloogia abil saadud preparaat, mis läbi kaltsiumi vabastamise ja ATP sünteesi aktiveerib rakusisesed ainevahetusprotsessid.

COHESIUM –  Ophiopogon Japonicus rabataimest saadud ekstrakt, mis sisaldab fruktosaani (üks suhkru liikidest). Omab tugevat niisutavat toimet.

POJENGIEKSTRAKT – rahustava ja põletikuvastase toimega. Antioksüdant.

LOOTOSEEKSTRAKT – sisaldab rikkalikult C, B1, B2, B6-vitamiine, aga ka kaaliumit, fosforit, vaske, tsinki ja mangaani. Suurepärased taastamisomadused, käivitab naharakkude regeneratsiooniprotsessid.

Kasutamine: kandke kreem hoolikalt puhastatud nahale  õhtul. Soovitatav kombineerida ühe sama sarja seerumiga ja kasutada kreemi pärast seerumit.