Dermalogica Precleanse Balm – tõhus puhastusvahend näole, 90 ml

Toote hind:
45.95

Tellides selle toote anname sulle 230 boonuspunkti!

See veega aktiveeritav puhastuspalsam muutub õliks ning eemaldab tõhusalt õlipõhised mustused nagu liigne rasu, veekindel meik, õhusaaste ja nahale kogunev mustus.

See veega aktiveeritav puhastuspalsam muutub õliks ning eemaldab tõhusalt õlipõhised mustused nagu liigne rasu, veekindel meik, õhusaaste ja nahale kogunev mustus. PreCleanse palsamiga algava topeltpuhastusrežiimi abil saate puhtama ja tervislikuma naha. Tootega kaasas olev puhastuskinnas soodustab põhjalikku puhastamist. Naturaalne biolipiidkompleks lukustub niiskuse ja tugevdab naha barjääri, aprikoosituumaõli aitab aga nahka toita. Ideaalne normaalsele ja kuivale nahale. Ohutu kasutamiseks silmaümbruse piirkonnas.

Eemaldab liigse rasu, veekindla meigi, päikesekaitsetooted, mustuse ja saasteained. lahustab mustuse nahabarjääri kahjustamata ning ummistamata poore. silub, rahustab ja toidab nahka.

Kergeks koorimiseks kasutage kaasasolevat kahepoolset puhastuskinnast.

Kasutamine: pigistage toodet kaasasolevasse puhastuskindasse või otse kuivale peopesale. masseerige ringjate liigutustega kuivale nahale. lisage vett toote emulgeerimiseks. loputage ja jätkake topeltpuhastust soovitatud dermalogica puhastustootega.