Germaine de Capuccini Anti-Pollution Lip Protector SPF 20 – huulekaitsepalsam hüaluroonhappega, 15 ml

Toote hind:
12.95

Laos

Tellides selle toote anname sulle 65 boonuspunkti!

Saastemõjude vastane huulekaitsepalsam hüaluroonhappega SPF20!

Tõhus huulekaitse ja niisutaja, mille koostises on hüaluroonhape, kombinatsioon taimede võidest ja vahadest (Karite või, rapsiseemne õli, Carnauba vaha), mis loovad tõeliselt meeldiva tundeelamuse. Huultele kantuna sulandub palsam kiiresti, kattes huuled mõnusa kihiga, mis kaitseb nii niiskusekao, kui  temperatuuri kõikumiste  eest. Tootel on päikese tugeva kiirguse vastu tõhus päikesekaitse.

Huultele kantuna sulandub palsam kiiresti, kattes huuled mõnusa kihiga, mis kaitseb nii niiskusekao, kui  temperatuuri kõikumiste  eest. Tootel on päikese tugeva kiirguse vastu tõhus päikesekaitse. Saastevastase komponendina on tootes jasmiinivaha, mis takistab saastatud keskkonnas vavanemisprotsesse kiirendavate mürgiste osakeste nahale kinnitumist  ja sellest läbitungimist.

Luffa Cylindrica seemne ja riitsinusõli lisavad huulekaitsesse vajalikke rasvahappeid, mis taastavad koheselt huulte loomuliku niisutuse. Tänu uudsele tehnoloogiale läbivad osakesed huulenaha, hoides seal vedelikku 8 tunni jooksul pärase toote pealekandmist. Pantenoolikontsentraat parandab naha välimise kihi niisutust, vähendades veekadu.  Kiireneb huulte taastumine ja paranemine, eriti katkiste huulte puhul.

Regulaarsel kasutamisel  on huuled  sügavalt niisutatud, mahlakamad, pehmed, vastupandamatud ja kaitstud keskkonnamõjude ning  UV-kiirte eest.