Brands

 

Guinot on professionaalne näo-ja kehahooldussari  Prantsusmaalt. Guinot salong koos kogenud kosmeetikutega pakub ainulaadseid nahahooldusvõtteid, mis on juba ammu võitnud paljude klientide usalduse üle maailma. Guinot on tõusnud viimase 30 aasta jooksul Prantsusmaa juhtivaks iluhoolduskontserniks. Edu ulatub tänaseks piiridest tunduvalt kaugemale, kuna rohkem kui 72 riigi naised peavad seda sarja iluhoolduse liidriks.

 

 

Algoane on maailma tõhusaim manuaalne vetika ja merevee sisaldusega looduslik spaa-sari, mis on pärit Prantsusmaalt. Ookeani rikkusi täis vetikad koguvad endasse mere kasulikud omadused, mis pakuvad vajalikke ergutavaid aineid ja annavad nahale tagasi mineraalid, vajalikud rasvhapped, vitamiinid ja mikroelemendid.

 

Elsa Hjeronymus on Skandinaaviamaade professionaalne nahahooldussari. Tooted on mõeldud kõikidele nahatüüpidele, et aidata teil puhastada ja hoolitseda oma naha eest ja hoida nahk terve ja ilusana. Regulaarne toodete kasutamine annab alati väga häid tulemusi

 

 

tigi

make up store

Eestis valmistatud looduskosmeetika ja sojavahast lõhnaküünlad.

Annemarie Börlind - unikaalne ökoloogiliselt puhas Saksa looduskosmeetika.

Dado Sens Dermacosmetics - meditsiiniline kosmeetikasari, mis hõlmab unikaalset tootevalikut näole ja kehale. Tõhus nahahooldus akne, allergia, rosacea, psoriaasi, dermatiidi, ekseemide, kuperoosa esinemisel.

Allpresan® pedicare on jalahoolduse ja -ravi tooteliin, mille tootevalikus on patenteeritud vahtkreemid professionaalseks tööks ja jalgade koduseks hoolduseks ning teraapiaks.

Kvaliteetsed keha-ja näohooldustooted Itaaliast!