Guinot on professionaalne näo-ja kehahooldussari  Prantsusmaalt. Guinot salong koos kogenud kosmeetikutega pakub ainulaadseid nahahooldusvõtteid, mis on juba ammu võitnud paljude klientide usalduse üle maailma. Guinot on tõusnud viimase 30 aasta jooksul Prantsusmaa juhtivaks iluhoolduskontserniks. Edu ulatub tänaseks piiridest tunduvalt kaugemale, kuna rohkem kui 72 riigi naised peavad seda sarja iluhoolduse liidriks.

 

 

Algoane on maailma tõhusaim manuaalne vetika ja merevee sisaldusega looduslik spaa-sari, mis on pärit Prantsusmaalt. Ookeani rikkusi täis vetikad koguvad endasse mere kasulikud omadused, mis pakuvad vajalikke ergutavaid aineid ja annavad nahale tagasi mineraalid, vajalikud rasvhapped, vitamiinid ja mikroelemendid.

 

Elsa Hjeronymus on Skandinaaviamaade professionaalne nahahooldussari. Tooted on mõeldud kõikidele nahatüüpidele, et aidata teil puhastada ja hoolitseda oma naha eest ja hoida nahk terve ja ilusana. Regulaarne toodete kasutamine annab alati väga häid tulemusi

 

 

make up store

Eestis valmistatud looduskosmeetika ja sojavahast lõhnaküünlad.

Annemarie Börlind - unikaalne ökoloogiliselt puhas Saksa looduskosmeetika.

Dado Sens Dermacosmetics - meditsiiniline kosmeetikasari, mis hõlmab unikaalset tootevalikut näole ja kehale. Tõhus nahahooldus akne, allergia, rosacea, psoriaasi, dermatiidi, ekseemide, kuperoosa esinemisel.

Allpresan® pedicare on jalahoolduse ja -ravi tooteliin, mille tootevalikus on patenteeritud vahtkreemid professionaalseks tööks ja jalgade koduseks hoolduseks ning teraapiaks.

Kvaliteetsed keha-ja näohooldustooted Itaaliast!

Cosmecology Paris on uus sari Prantsusmaa eksklusiivsarja Guinot laborist. Cosmecology on ökoloogiline nahahooldus mis järgib farmatseutilistele standartitele vastavat tootmisviisi, sisaldades samas nahale vajalikke aktiivseid looduslikke toimeaineid, mis on puhtad, efektiivsed ja turvalised. Cosmecology tooted on kõrge kvaliteediga taskukohased tooted, rahuldades naha kõige põhilisemaid vajadusi.

"Naise ilu tähendab ühte, isikupära on hoopis midagi muud; naine on palju kaunim, kui on näha tema vaimu ja hinge sära."

Need sõnad kuuluvad prantsuse iluprintsile Christian Bretonile, kelle ilutooted on maailmas esindatud enam kui 50 riigis. Kaubamärk loodi 1990. aastal. Tänaseks on Christian Breton jõudnud Prantsumaa kosmeetika suurnimede hulka. Sari on kõikjal maailmas tuntud kui väga innovatiivse ja kõrgkvaliteedilise kosmeetika tootja, esindtud rahvusvaheliselt eksklusiivsetes ja esinduslikes kaubamajades nagu Galeries Lafayette Pariisis, Paris Gallery Dubais või New York`is 5. avenüül.

Uuskreeka keeles tähendab anesi hellitust, heaolu- ehk hellituse ja heaolu maailma. ANESI järgib isikliku hoolitsuse kontseptsiooni, mida hindasid juba klassikalised Kreeka ja Egiptuse tsivilisatsioonid. Kõik ANESI kosmeetikavahendid on loodud Phytolab Laboratories poolt. Loomulikult kinnitatakse iga toote koostis ja valitakse aktiivained teaduse tippsaavutuste põhjal, arvestades erinevate toodete spetsiifikat ja neile esitatavaid nõudmisi. Phytolab teeb sageli koostööd parimate kosmeetikaspetsialistidega kogu maailmast, eesmärgiks kõrgeim kvaliteet, efektiivsus ja uuenduslikkus.

CLINICCARE on innovaatiline sari, mille põhiline rõhk on niisutada ja kaitsta nahka pidurdamaks selle vananemist. Toodete aktiivained on teadlikult ja hoolikalt valitud-väikesemolekuline hüaluroonhape, siidipeptiidid ning erinevate eksootiliste taimede ekstraktid. Tooted on hulgaliselt läbinud teadus- ja uurimustöid Lõuna-Korea ja Jaapani dermatoloogide ja farmatseutide poolt. 

Darphin-Enam kui lihtsalt nahahooldus-kunst! Inspireerituna sügavast austusest looduse vastu on Darphini teadlased juba üle 50 aasta valinud kõige puhtamaid ja efektiivsemaid aktiivkoostisosi, kasutanud vastutustundlikult teaduslikke meetodeid ja kombineerinud need uusimate tehnoloogiliste saavutustega kosmeetika vallas. Optimaalselt kasutatuna on aktiivkoostisosad segatud suurima täpsusega, et luua meeldiva tekstuuri, õrna lõhna ja värviga nahaga ideaalselt sobivaid nahahooldustooteid.

Dermaceutic Laboratoire on enam kui 30 000 esteetilise dermatoloogia spetsialisti eelistatud partner üle kogu maailma. 
Tegemist on ühe esimese kosmetseutilise ettevõttega, mis hakkas arendama tooteid, kasutades selliseid koostisaineid nagu hüaluroonhape, stabiliseeritud C-vitamiin ning glükoolhape. 

Matis - professionaalsed salongitooted Prantsusmaalt on tuntud kõikjal maailmas. Üle 74 aasta pikkune kogemus tagab uuenduslikud, efektiivsed ja kvaliteetsed hooldusvahendid ka kõige nõudlikumale nahale. 

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.