Salongipood.ee veebipoest kaupade tellimisel sisestatavad privaatsed andmed on konfidentsiaalne info, mida me ei jaga ühelgi tingimusel kolmandate pooltega, va paki saatmiseks vajamineva info edastamine transpordifirmale ning seadustest tulenevad juhud. Kasutame Teie nime, aadressi, telefoninumbrit jm infot üksnes tellimuste täitmiseks ja Teiega kontakti loomiseks.

Kõik Salongipood.ee maksevõimalused on pankade jt teenusepakkujate poolt krüpteeritud ja turvalised, mis tähendab, et tellimuste eest tasumisel toimub andmete vahetamine panga/finantsasutuse ja Teie vahel ning meie Teie privaatse finantsinfoga kokku ei puutu.

Salongipood.ee veebileht kasutab küpsiseid (cookies), mille kaudu kogutakse erinevaid statistilisi andmeid, mis on seotud teiega ja teie käitumisega meie kodulehel. Need aitavad kaardistada ja salvestada teie eelistusi, muutes kasutajakogemuse mugavamaks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.